Farge: No Color

Dr Ceuracle Vegan Aquarizing Hand Cream 50 Ml

146 NOK 182 NOK

Kjøp nå, betal senere. Les mer

Få antall igjen:  Levert på 2-6 hverdager

Produkterklæring

Håndpleie & fotpleie fra Dr Ceuracle

Vegan Aquarizing Hand Cream er en vegansk håndkrem som er utviklet for å gi intensiv fuktighet og næring til tørre og sprukne hender. Den smeltende kremete konsistensen trekker raskt inn i huden uten å føles klissete, og etterlater hendene myke og smidige med en naturlig glød.

Egenskaper:
Styrker hudens fuktbarriere for langvarig fuktighet.
Tilfører intens fuktighet og forbedrer hudens elastisitet.
Beskytter og pleier neglene og forebygger tørrhet og skader.

Nøkkelingredienser:
Hinoki Cypress Water - Kjent for sine beroligende og fuktighetsgivende egenskaper. Naturlig antibakteriell og fremmer en balansert og sunn hud.
Sheasmør - Skaper en beskyttende barriere og forbedrer hudens smidighet.
Jojobafrøolje - Gir næring, fuktighet og forsterker hudens naturlige utstråling. Bidrar til å beskytte og gjenopprette hudens fuktighetsbalanse.
Urea: Tilfører fuktighet på dypet og jevner ut hudens struktur. De eksfolierende egenskapene bidrar til å redusere opphopning av døde hudceller, noe som gir en mykere og smidigere hud.
Vitamin E - nærende og styrkende for både hud og negler. Bidrar til å beskytte neglene mot tørrhet og skader, samtidig som hudens elastisitet forbedres.

Håndkremen har duften "Darjeeling Forest", en eksklusiv signaturduft fra Dr. Ceuracle for denne serien, med en behagelig treaktig aroma.

Påfør en liten mengde på hendene og masser forsiktig inn til kremen er helt absorbert. For best resultat, bruk daglig og etter behov.

Artikkelnummer: 2152536

Fri frakt

Gjelder for normalpakke over 599 NOK

Les mer

Faktura & Konto

Våre mest fordelaktige betalingsmåter

Les mer